Autopůjčovna Coventry

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Coventry

Najděte levné autopůjčovny v Coventry vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Coventry. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Coventry

Autopůjčovna Coventry
Půjčovna aut Coventry

Město Coventry se nachází v kraji a regionu West Midlands v Anglii, a má přibližně 310.000 obyvatel (2008).To bylo založeno již v roce 1000 je.

Město bylo po mnoho let centrem rozsáhlého automobilu a jízdních kol výrobu. Město je první automobilka byla založena v roce 1896. Dnes, hodně z automobilového průmyslu se vzdálil od Coventry, ale Jaguar má stále své sídlo zde – a slavné londýnské taxíky jsou stále vyráběny v Coventry (Londýn Taxis International).

Populární atrakcí v odrazu Coventry v automobilové historii – Coventry Transport Museum. Zde mohou návštěvníci zažít velkou sbírku historických modelů typu Jaguar, Aston Martin a Lotus. Muzeum má vstup zdarma.

Nejslavnější osoba, která může být spojena s historií Coventry, legendární Lady Godiva, kteří, podle legendy, jel nahý městem jednou v 1000 je. To by mělo být protest proti vysokým daním, které její manžel, Leofric, uložila na obyvatele. V centru města je proto socha Lady Godiva – a Godiva průvod od konce roku 1600 byl důležitý program položka podle výroční trh Coventry.

Airport Coventry Airport Nachází se 5,6 km jihovýchodně od města.Nicméně, toto bylo přerušeno v roce 2008, a není jisté, zda letiště bude znovu otevřen pro běžný provoz.

Nejbližší hlavní letiště je Birmingham International Airport, který se nachází 18 km severozápadně od Coventry.