Autopůjčovna Leicester

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Leicester

Najděte levné autopůjčovny v Leicester vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Leicester. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Leicester

Autopůjčovna Leicester
Půjčovna aut Leicester

Leicester se nachází v centrální Anglii Řeka Soar a patří hrabství Leicestershire.Město má asi 300.000 obyvatel – zatímco metropolitní oblast s předměstími má populaci téměř 770.000 (2010).

Leicester je jedním z nejstarších měst v Anglii, byla založena jako římského tábora v asi 50 E.Kr. Hlavní turistickou atrakcí ve městě je židovstvo Wall Museum – pokud takové můžete vidět ruiny židovstva zdi – která ve své době byla římská veřejné lázně.

Město je také známé pro jeho dvou univerzit a fotbalového klubu Leicester City – kteří hrají jejich domácí zápasy u elektrárny rošt krále stadionu.

Jiné populární atrakce patří Leicester Leicester hrad, katedrála z roku 1922, kostel Panny Marie de Castro a National Space Centre – jedna z nejlepších britských turistických atrakcí. Zde si mohou návštěvníci prohlédnout exponáty kosmických lodí a dozvědět se více o vesmíru a astronomii. K dispozici je také planetárium a divadelní představení.

Také „New Walk Museum a Art Gallery“, návštěva. Muzeum je částečně výstava dvou dinosaurů koster a keramických předmětů, jež Picasso.

Nejbližší mezinárodní letiště je East Midlands Airport, který se nachází 30 km severozápadně od Leicester. Další možností je Birmingham Airport, který se nachází 60 km jihozápadně od Leicester.