Autopůjčovna Bournemouth Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bournemouth Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Bournemouth Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bournemouth Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bournemouth Letiště

Autopůjčovna Bournemouth Letiště
Půjčovna aut Bournemouth Letiště

Bournemouth Airport (BOH) se nachází 6,5 míle severovýchodně od Bournemouth centrum.Je to jeden z nejvíce služeb orientovaných letištích celé Anglie, a je také velmi dobře upraven pro tělesně postižené.Letiště také pronajmout invalidní vozíky podle potřeby.

Bournemouth Airport provozuje celkem 1 milion cestujících ročně – a má pravidelné lety do 35 různých destinací v Evropě, Americe a Africe.

Na letišti jsou tři restaurace a několik obchodů. Existují i ​​jiné zařízení pro cestující – včetně volný přístup k internetu, směnárna v recepci, duty-free shop a informační pult. Nejbližší hlavní hotel – De Vere Village Hotel Bournemouth – se nachází cca. 4 km jižně od letiště.

Přenosová síť je dobře rozvinutá, a dostat se z letiště Bournemouth do centra, máte tři možnosti: Shuttle bus, místní vlak nebo taxi.

Pokud si chcete pronajmout auto ve městě Bournemouth, tam jsou 3 půjčoven aut na letišti – Europcar, Hertz a National Alamo. S naší půjčovně auto před odjezdem na Bournemouth, bude vaše auto být připraven, když přijedete na letiště. V autopůjčovny jsou otevřeny od pondělí – sobota. 0800 – Čas. 1800. Zavřeno v neděli.