Autopůjčovna Bruggy

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bruggy

Najděte levné autopůjčovny v Bruggy vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bruggy. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bruggy

Autopůjčovna Bruggy
Půjčovna aut Bruggy

Bruggy (120000 obyvatel v roce 2011) se nachází v severozápadní Belgii, a je hlavním městem provincie Západní Flandry.Město se nachází 15 km od Severního moře, a kanál spojení s pobřežními městy Zeebrugge a Ostende a přístavního města Gent.

Bruggy byla založena již v roce 865, a má mnoho středověkých budov. Město má velký turistický ruch a je známý pro své malebné, historického centra města – což je také zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ve starém městských hradeb, dlážděné ulice, velké čtverce, kanály a stěny. Zde můžete navštívit také řadu atrakcí – včetně Gotický kostel sv Sauveur Cathedral (postaven v letech 1200 – 1500 je) církevní „Onze-Lieve-Vrouwekerk“ – Její kořeny sahají til1200 století.Uvnitř kostela socha „Madony s dítětem“ vytvořený Michelangelo v 1500s.

Bruggy je jinak bohatý kulturní scéna s uměleckých muzeí a divadel, a je také známý pro jeho mnoho každoročních festivalů – včetně pivního festivalu a filmovém festivalu. V roce 2002 bylo město s názvem Evropské hlavní město kultury.

Nejbližší mezinárodní letiště je Brusel Airport – Zaventem, který se nachází 109 mil jihovýchodně od Brugg.Autem to trvá asi 1 hodinu jízdy od bruselského letiště do Brugg.