Autopůjčovna Tournai

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tournai

Najděte levné autopůjčovny v Tournai vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tournai. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tournai

Autopůjčovna Tournai
Půjčovna aut Tournai

Tournai je jak město a francouzsky mluvící město v Belgii nachází 85 km jihozápadně od Bruselu, a je na hranici s Francií.Populace města je 69 751 (2012) obyvatel. Místní jazyk se nazývá Tournaisien.

Tournai je s Tongeren je nejstarší město v Belgii.To hrálo velmi významnou historickou, ekonomickou a kulturní roli ve Flandrech ve středověku. Také dnes hraje důležitou úlohu kulturní v Belgii, a jeho historie přitahuje mnoho návštěvníků. Každou druhou neděli v září koná průvod, který se koná každoročně od roku 1092 s výjimkou roku 1566. Tournai je muzeum výtvarného umění s rozsáhlých sbírek, jsou zde díla Van Gogha a Rubense.

Mezi nejznámější historické budovy je belgický nejstarší zvonice byla zahájena v roce 1188. Katedrála Notre-Dame de Tournai z dvanáct století je impozantní budova románského a gotického architektury je známý pro jeho pět zvonic. Tournai katedrála je jednou z nejkrásnějších církevních památek v západním světě s jeho stříbrné a měděné ozdoby. Oba UNESCO licence.

Nejbližší letiště je v Lille, asi 25 km od Tournai.Brusel Airportje 81 km daleko a tam jsou dva přímé vlaky z Bruselu za hodinu.