Autopůjčovna Brusel

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Brusel

Najděte levné autopůjčovny v Brusel vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Brusel. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Brusel

Autopůjčovna Brusel
Půjčovna aut Brusel

Brusel je hlavní město Belgie a nachází se přibližně ve středu země. Kapitál oblast je jedním ze tří regionů v Belgii, a má asi 1 milion obyvatel. Samotné město má populaci 150,000 (2010).

Brusel je politické, ekonomické a kulturní centrum a hlavní přepravní rozbočovač. Jak většina z vás ví, Brusel je sídlem významných mezinárodních organizací jako EU a NATO.

Brusel je oficiálně dvojjazyčný – Francouzi a Nizozemci, ale přesto je francouzština dominantní jazyk ve veřejném životě.

Město je hlavní turistickou atrakcí je náměstí „Grand Place“ s mnoha krásnými budovami. Trh patří Obklopen staré laugshus z roku 1600 a pozdně gotické radnice z 1400s. Trh je uveden v plném rozsahu na Seznamu světového dědictví UNESCO.

V blízkosti je gotická katedrála „St Michael a St Gudula“ od 1400s, který je také stojí za návštěvu.

Další populární atrakce v Bruselu, je slavný kašna se sochou „Manneken Pis“ z roku 1619. Jinak, město nabízí řadu muzeí, galerií a divadel, a město má pestrou noční život. Návštěva slavné hospody „Delirium Café“ – můžete si vybrat mezi téměř 2000 piv.

Brusel má dvě mezinárodní letiště: Letiště Brusel – Zaventem, což je o 13 km severovýchodně od města a letiště v Bruselu – Charleroi, který je 46 km jižně od města.