Autopůjčovna Mons

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Mons

Najděte levné autopůjčovny v Mons vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mons. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mons

Autopůjčovna Mons
Půjčovna aut Mons

Mons je město a magistrát v belgické provincii Hainaut. Město má 92 523 obyvatel (2011).To se nachází v blízkosti hranic s Franciea za necelou hodinu vlakem z Bruselu.Obyvatelstvo mluví francouzsky.

Mons je známo, že je kulturní kapitál Valonsku, a v roce 2015, Mons vybrána jako Evropské hlavní město kultury. Tento rok bude zahrnovat slaví s velkou výstavou Van Gogh muzeum umění v BAM. Van Gogh žil v Mons více než rok, a jednou z atrakcí je návštěva domu, kde žil. Další muzeum stojí za návštěvu, je Muzeum moderního umění, Mac – Musée des Arts Con-tempo deště, který se nachází ve staré tovární budově, jen mimo město. Kolem Mons byl jednou důležitou oblastí pro těžbu.

Každý rok, která se konala slavný středověký festival v Monsu, The Ducasse de Mons nebo Doudou, jak je to s názvem. Začíná padesát až osm dnů po Velikonocích. Mons je známé pro své krásné budovy a památky, jako je radnice v gotickém slohu z roku 1500. Staré město je velmi atraktivní s romantickými úzkými uličkami soustředěných kolem náměstí Plaza Mayor.

Mons je město, které hostilo mnoho významných historických událostí. To bylo tady že Britové měli svůj první zápas v rámci 1 Svět 23 a 24 srpna 1914. Museli dělat cestu pro Němce.

Nejbližší letiště je Brusel South Charleroi Airportse nachází 47 km od Mons.