Autopůjčovna Kolín

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kolín

Najděte levné autopůjčovny v Kolín vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kolín. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kolín

Autopůjčovna Kolín
Půjčovna aut Kolín

Kolín nad Rýnem se nachází ve východní části Německa, v Severním Porýní-Vestfálsku.Město má asi 1 mil. obyvatel (2011), a je 4. nejvyšší (po Berlín, Hamburk a Mnichov ).

Kolín nad Rýnem se nachází na obou stranách řeky Rýn, osm mostů spojující sousedství. Kolín nad Rýnem je významným dopravním uzlem a má velký vnitrozemský přístav. Kolín nad Rýnem část městského a průmyslového regionu „Rhein-Ruhr“.

Město je významným ekonomickým, kulturním a historickým centrem regionu a významným obchodním centrem. To je také jeden z nejvýznamnějších německých finančního centra – s řadou bank a pojišťoven. Kromě toho, univerzita Kolín, kde ca. 50.000 obyvatel domu jsou studenti.

Ve Starém městě „Altstadt“ je známá kolínská katedrála od 1200s. To je římskokatolická katedrála, a jeden z nejslavnějších památek. Katedrála má dvě věže (157 m vysoký), a je svět je druhý nejvyšší gotická stavba. Katedrála je od roku 1996 byl na seznamu světového dědictví UNESCO.

Jiné turistické atrakce zahrnují Kolín nad Rýnem románský kostel „Gross St Martin“ od 1200s, City Hall z roku 1569 v renesančním slohu, Schnütgen muzeum – s expozicí náboženského umění, Muzeum Ludwig – s výstav současného umění a Římsko-germánské muzeum – s archeologickými exponáty.

Město také má množství parků a rekreačních oblastí – včetně „Rheinpark“. Chcete-li získat zde můžete vzít lanovkou „Rheinseilbahn“ – který existuje od roku 1957. Podle Rheinpark je také město zoo.

Kolín nad Rýnem má jinak dobrý nakupování a rušný noční život.

Letiště Kolín nad Rýnem / Bonn Airport se nachází 15 km jihovýchodně od centra města.