Autopůjčovna Polsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Polsko

Najděte levné autopůjčovny v Polsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Polsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Polsko

Autopůjčovna Polsko

Půjčovna aut Polsko

Polsko se nachází v severovýchodní Evropě na jižním pobřeží Baltského moře, v. To je ohraničené Německu, České republice, na Slovensku, Ukrajině, v Bělorusku, Rusku a Litvě.Populace se odhaduje na 38,2 milionu (2010), z nichž 1.700.000 ar obyvatelé hlavního města Varšava.

Další velká města v Polsku, Krakov (756600 obyvatel), Lodž 753 000 obyvatel), Wroclaw (633 000 obyvatel), Poznaň (561 000 obyvatel) a Gdaňsk (456000 obyvatel).

Velké části Polska se nachází v severní Evropy lavsletten, táhnoucí se od Uralu na východ od Nizozemska na západě.Na jihu najdeme, ale hornatý Sudety a Karpaty, kde nejvyšší vrcholy rozšíření v několika tisíc metrů nadmořské výšky. Více než 1000 km dlouhá řeka Visla protéká země, a již tradičně “mízou” kapitálu Varšava.

Kapitál je jedním z nejoblíbenějších turistických destinací v Polsku. Jedná se o tradiční kultura s několika muzeí, koncertních síní a galerií. To je také rušný noční život a nákupní městečko. Architektonicky, to je také zajímavé, a celá starého města je důvod, proč UNESCO.

Polsku je největší a nejvýznamnější letiště je Warsaw Frederic Chopin International Airport, který se nachází 10 km jižně od centra hlavního města.Další letiště s hustým provozem jsou Gdansk Lech Walesa International Airport.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu