Autopůjčovna Varšava

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Varšava

Najděte levné autopůjčovny v Varšava vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Varšava. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Varšava

Autopůjčovna Varšava
Půjčovna aut Varšava

Varšava je hlavním městem Polska a největší město země.To je také nejvíce důležité centrum kultury, vědy, politiky a průmyslu. Warsaw se nachází na Vistula řece, asi 350 km jižně od pobřeží Baltského moře – a populace vlastního města je kolem 1,7 milionu (2008). Vezmeme-li předměstských oblastí s rostoucí populací téměř 3 miliony.

Varšava má status města od roku 1334, a město historicky hráli klíčovou roli v různých vládců (včetně švédské, německé a ruské). Různé kulturní vlivy zanechaly své stopy na architektury města -, který byl těžce poškozen během 2 Světová válka.

Staré Město (Stare Miasto) je Varšavy Historické centrum bylo přestavěno po válce v tak úspěšné způsobem, že to přišlo na seznamu UNESCO – jako konkrétní příklad historického dědictví UNESCO.Mnohé z nejznámějších atrakcí Varšavy jsou jen ve Starém Městě. To zahrnuje impozantní palác náměstí s královským hradem, král Zygmunt sloupec a Kobbertakspalasset – a historického náměstí Market Square, který je obklopen krásnými cihlovými budovami. Také zbytky starobylé zdi Port pevnosti a velké Branicki palác musí být uvedeno, která se nachází v blízkosti královského hradu.

Varšava má také mnoho nádherných kostelů předvést. Mezi nimi jsou St Johnova katedrála (postaven v druhé polovině 1400s), jezuitský kostel z počátku let 1600 a svatomartinského kostela z 1300s. Další návrhy kostely jsou Sv. Florian a St Michael Katedrální bazilika, sv Anny a svatého Alexandra Church.

Jinak Varšava hlavní evropské kulturní centrum – s několika divadel, koncertních síní a opeře. Kromě toho, že celá řada zajímavých muzeí ve městě. Jedním z nejpopulárnějších je Frederic Chopin Museum (věnováno světoznámý hudební skladatel), ale také Národní muzeum, Varšava historické muzeum a speciální motor muzeum je dobře stojí za návštěvu.

Varšava je také nákupní město – s několika velkých nákupních center, kromě tradičních trzích. Jinak, tam je mnoho obchodů ve Starém Městě, kde taková si můžete koupit nějaké suvenýry a typické polské řemesel.

Nejbližší letiště je Warsaw Frederic Chopin Airport, který se nachází 10 km jihozápadně od Varšavy.