Autopůjčovna Varšava Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Varšava Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Varšava Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Varšava Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Varšava Letiště

Autopůjčovna Varšava Letiště
Půjčovna aut Varšava Letiště

Warsaw Frederic Chopin Airport (WAW) – pojmenovaná po světově proslulé skladatele – se nachází 10 km jihozápadně od Varšavy centrum.Letiště slouží více než 8 milionů cestujících ročně.

Letiště bylo na stejném místě od roku 1910, a od roku 1934, v Polsku je hlavní letiště se nachází zde. Podle 2 Druhá světová válka byla kompletně zničena bombami, ale nový mezinárodní terminál byl dokončen v roce 1969. Současný terminál byl postaven v roce 1992 k oddělení domácí a mezinárodní provoz.

Zcela nové letiště bylo dokončeno v roce 2008, 40 km severně od Varšavy – a slouží jako pomocné letiště pro hlavní letiště, a to zejména pokud jde o charterové dopravě. To bude nakonec být schopen zvládnout 2,3 milionu cestujících.

Počet leteckých společností, stejně jako polský mezinárodní, provozuje velký počet pravidelných letů do destinací po celé Evropě.

Není žádný vlak z letiště do centra Varšavy, ale autobusová doprava je dobrá – a můžete si také vzít taxi. Pokud si chcete pronajmout auto ve Varšavě, několik mezinárodních autopůjčovny na letišti její pobočky – včetně Avis, Budget, Europcar, Hertz a National.

Warsaw Airport má užitečnou řadu obchodů, restaurací a barů. Tam jsou také dvě internetové kavárny na letišti. Navíc, tam jsou konferenční místnosti, informační pult, banky, bankomaty, úřady směnárenské, pošta a zdravotnické centrum.

Poblíž letiště, tam jsou dvě menší hotely – Falcon Transit Hotel a Courtyard by Marriott. V opačném případě, výběr hotelů velká a rozmanitá a kolem Varšavy.