Autopůjčovna Česká Republika

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Česká Republika

Najděte levné autopůjčovny v Česká Republika vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Česká Republika. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Česká Republika

Autopůjčovna Česká Republika

Půjčovna aut Česká Republika

Česká republika se nachází ve střední Evropě, je vnitrozemský stát asi 10.500.000 lidí (2010). V zemi hranice Polsko na sever, Německo na severozápadě a západě, Rakousko na jih a na Slovensku k východu.

Česká republika má kontinentální podnebí s chladnými suchými zimami a horkými léty. Země má rozmanitou krajinu, rozdělené do historických oblastí Čech (nejzápadnější část) a na Moravě (východní část).

Hlavní město Praha Centrálně se nachází v západní části České republiky na řece Vltavě (Moldau).Město je největším s 1,3 miliony obyvatel. Praha je česká kulturní a politické centrum, a je považován za jeden z nejkrásnějších měst Evropy. Kapitál se stává velmi populární turistickou destinací a má mnoho památek a turistických atrakcí – včetně Pražský hrad, Karlův most, Staré Město „Stare Mesto“, stejně jako muzea, umělecké galerie, opera a divadel.

Další velká města v České republice je Brno, Ostrava, Plzeň, Zlín a Olomoue.

Mnoho turistů navštíví město Karlovy Vary, které je v zemi největší a nejznámější lázeňská destinace. Město se nachází 110 km západně od Prahy – v blízkosti německo-české hranice. Lázeňské město je známé pro své „léčivým pramenům“ – a je po celý rok destinace.

Česká republika je hlavní letiště je Letiště Praha – Ruzyně, který se nachází 20 km severozápadně od hlavního města.Další rušné mezinárodní letiště Karlovy Vary Airport a Brno-Tuřany Airport.

Menu