Autopůjčovna Plzeň

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Plzeň

Najděte levné autopůjčovny v Plzeň vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Plzeň. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Plzeň

Autopůjčovna Plzeň
Půjčovna aut Plzeň

Plzeň, nebo Plzeň, město v regionu Plzeň západě České republiky. Město má populaci 172.932 (2010) obyvatel. Je to v místě, kde čtyři řeky Radbuzy, Mže, Úhlavy a Úslavy se setkávají, ca. 90 km západně od Prahy.

Město je akademické, kulturní a ekonomické centrum západ České republiky, a má také významnou univerzitu. Město má 20 km podzemní tunel, který patří mezi nejdelší ve střední Evropě. Součástí této sítě je otevřena pro veřejnost prohlídky méně než 1 km a do hloubky 12 metrů.

Město je známé po celém světě pro své pivovary, které vyrábějí ležák. Pivovar byl založen v roce 1839, a zaměstnanci bavorský sládek Josef Groll, který produkoval první moderní plzeňské pivo v říjnu 1842. Jasný, zlatý pivo bylo považováno za senzaci. Populární turistická atrakce je průvodcem návštěva pivovaru Plzeňský Prazdroj.

Město bylo nejprve známý jako zámek v 976 Plzeň se stala hlavním obchodním centrem, a Městský soud 1292. Mezi nejvýznamnější památky Plzně jsou gotický kostel svatého Bartoloměje, Katedrála, která byla založena v pozdní 1200 let. Věž z více než 100 m, je nejvyšší v České republice. Hall od renesance a druhou největší synagogou i jiné zajímavosti.

Nejbližší hlavní letiště je Letiště Karlovy Vary se nachází 72 km od centra města.Praha Václav Havel Airport se nachází 89 km od Plzně.