Autopůjčovna Praha

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Praha

Najděte levné autopůjčovny v Praha vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Praha. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Praha

Autopůjčovna Praha
Půjčovna aut Praha

Praha se nachází severozápadně od České republiky, a je kapitál země.Město se nachází v bývalé rakouské provincie Čech, a má asi 1,2 milionu obyvatel (2012). Řeka Vltava (Moldau) rozděluje město na dvě části.

Praha je v České republice administrativní a kulturní centrum – a město je sídlem Parlamentu, vlády, prezidenta a národní banka. Od té doby středověku Praha je důležitým obchodním a komunikačním centrem, a historicky i jedním z nejvýznamnějších evropských kulturních center. Praha má v současné době mnoho divadel, operních domů, koncertních sálů a muzeí.

Praha má jedny z nejlepších v Evropě dochovaných staveb a město od středověku a 1600s, a je považován za jeden z nejkrásnějších světových měst.

Staré Město – „Staré Mesto“ – je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, a existuje celá řada historických památek.Některé z nejznámějších je gotická radnice a Týnský chrám – a to jak z 1300s, a zvonice ze středověku – se slavným orlojem.

Jiné populární turistické atrakce patří Karlův most – jeden z nejstarších kamenných mostů z 1300s, Národní muzeum – s jeho přírodních a kulturních historie sbírek, Národní divadlo, Muzeum užitých umění – s jeho slavným sbírky skla, stejně jako moderní čtvrti Nové Město – s Wenzelplassen („Václavské náměstí“) – což je široká avenue, a pražské hlavní oblasti.

Královský hrad v Hradčanech od 1300s je také jeden z nejvíce navštěvovaných památek v Praze. To je také St George klášter 925 roků a gotický kostel sv Víta z 1300s.

Také, židovská čtvrť Josefov okresu také doporučil návštěvu. Okres má šest dochovaných synagog, a nejstarší jsou z 1200s. K dispozici je také židovský hřbitov a několik muzeí.

To je také velké nákupní v Praze, a město je známé pro své rozmanité noční život – s hospod, barů a nočních klubů.

Letiště Letiště Praha – Ruzyně je vzdáleno 16 km severozápadně od centra města.