Autopůjčovna České Budějovice

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut České Budějovice

Najděte levné autopůjčovny v České Budějovice vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v České Budějovice. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

České Budějovice

Autopůjčovna České Budějovice
Půjčovna aut České Budějovice

České Budějovice (také známý pod svým německým názvem budějovického) je město v České republice a největší město v regionu jižních Čech. Leží na řece Vltavě, 130 km jižně od Prahy. Město má populaci 96.053 obyvatel (2009).

České Budějovice je známá po celém světě pro jeho výrobu piva Budweiser. Factory Pivovar Budějovický Budvar se vaří pivo od roku 1200s, kdy byla založena městem. Jiné významné průmysly jsou výroba tužek, porcelánu a strojů.

Železnice z Českých Budějovic do Lince v Rakousku je jedním ze tří nejstarších v Evropě, byla postavena v letech 1824-1832.Město je nejstarší evropskou železniční stanice.

Staré Město má dobře zachovalou architekturou z různých období, jak gotické, renesanční, barokní a 1800. Stará radnice s freskami přestavěna v barokním slohu z roku 1730 a věž „Černá věž“, což znamená, že černá věž, s výhledem na jednu z největších náměstí v Evropě.

Asi 30 kilometrů jižně od, město Český Krumlov je další oblíbenou turistickou destinací v jižních Čechách. Od roku 1992 je město od 1200s na seznamu světového dědictví UNESCO.

Nejbližší letiště je letiště České Budějovice, hned za městem. Letiště Praha Václav Havel Airport. Nachází se několik hodin běží na sever.