Autopůjčovna Hradec Králové

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Hradec Králové

Najděte levné autopůjčovny v Hradec Králové vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Hradec Králové. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Hradec Králové

Autopůjčovna Hradec Králové
Půjčovna aut Hradec Králové

Hradec Králové je město v České republice Nachází se na řece Labi v Královéhradeckém kraji, asi 120 km severně od Prahy.To má populaci 93.490 obyvatel (2012).

Hradec Králové se nachází v centru města bohaté zemědělské oblasti. V opačném případě, jeho ekonomika, založená na kovových, stroje, cukr, textilní a dřevařský průmysl. Tradiční obchod je výroba hudebních nástrojů, především Petrof Piano. Petrof piano je dnes v Evropě rozhodně klavír a piano továrny. V Hradci Králové v České republice z klavíru a piána, které jsou exportovány do všech koutů světa.

Hradec Králové je jedním z nejstarších sídel v České republice a vychází již od 1062. Podle Josefa druhý, který byl německo-římský císař 1765 – 1790, mnoho z města kostelů zničena, aby se prostor pro opevnění. Ale přesto stojí katedrála, která byla postavena v roce 1303.

Město je známé pro bitvy Königgrätz do 3. Července 1866, které stanoví na prusko-rakouskou válku.

Mezi atrakcí je muzeum věnované umělce Egona Schieleho, který žil několik let ve městě. Muzeum moderního umění se řadí mezi nejprestižnější muzea v České republice. Od roku 2004, je Hip Hop Kemp, jeden z největších evropských festivalů hip hop, se koná každý rok v srpnu. Každý červen koná mezinárodní divadelní festival.

Nejbližší letiště je Pardubice Airport se nachází asi 25 km na jih. Ale většina mezinárodní lety odejít z Praha Václav Havel Airport, který se nachází asi 140 km západně od města.