Autopůjčovna Ostrava

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Ostrava

Najděte levné autopůjčovny v Ostrava vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ostrava. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ostrava

Autopůjčovna Ostrava
Půjčovna aut Ostrava

Ostrava je město v České republice, která se nachází v Moravskoslezském kraji Odry v nejzápadnější České republiky na hranici s Polskem.Populace je 310.464 (2011), a to je Česká republika je třetí největší město. Ostrava byla pojmenovaná po řece Ostra, a město se skládá ze čtyř bývalých měst.

Ostrava se nachází na jihozápadním konci Hornoslezské uhelné oblasti. Před tím, než měl hodně uhlí a železné průmyslu a byl silně znečištěna. Ale od sametové revoluce v roce 1989, klidné populární vzpoura, která vedla k KSČ diktatury zhroutila a byla nahrazena demokraticky zvolené vlády Václava Havla jako prezidenta, se to změnilo. Všechny uhelné doly jsou zavřené, ale stále existují železa, oceli a válcovny, chemické továrny, stroje a technika pro zpracování potravin v této oblasti.

Město má bohatý kulturní život s pěti divadel, více než 60 galerií a jeden z nejlepších evropských symfonických orchestrů, Ostrava Janáčkova filharmonie. Zajímavostí, která se stává více a více populární mezi mladými lidmi, Stodolní ulice, oblast s bary, hospody a kluby. Rozhodl Colours of Ostrava, hudební festival každé léto přináší mnoho hudebníků a skupin z celého světa. Dalším lákadlem je MINIUNI, což je sbírka více než třiceti budov předních evropských architektonických miniaturní Big Ben a Eiffelovy věže.

Nejbližší hlavní letiště je Leoše Janáčka Ostrava Airport 27 km od centra města Ostravy. Další hlavní letiště je Žilina Airport (ILZ / LZZI), které liggeri Slovinsko, 100 km od Ostravy.