Autopůjčovna Karlovy Vary

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Karlovy Vary

Najděte levné autopůjčovny v Karlovy Vary vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Karlovy Vary. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Karlovy Vary

Autopůjčovna Karlovy Vary
Půjčovna aut Karlovy Vary

Karlovy Vary (německy: Karlsbad) je město ležící v západních Čechách v České republice, 120 km západně od Prahy.To má 53.708 obyvatel (2008). To je historicky známý pro své horké prameny a je jedním z nejslavnějších světových lázeňských měst. Karlovy Vary jsou v České republice druhým nejnavštěvovanějším turistickým cílem po Praze.

Spa business začaly již před 650 lety, ale to se stalo oblíbenou turistickou destinací v roce 1800, kdy se i mezinárodní celebrity přišel za návštěvu pro lázeňskou léčbu.

Karlovy Vary má řadu zdrojů tepla. Nejslavnější je Sprudel hází 72 ° C krátkodobě vodu 11 m do vzduchu. Karlovy Vary zejména hledané osoby s trávicí a metabolické onemocnění. Doporučuje se také lidé s vážnějšími chorobami jako je rakovina. Město má řadu lázeňských a lázeňské domy a hotely, které nabízejí prvotřídní služby spojené s tradičními lázeňských procedur.

Město je také známé pro Karlovy Vary Mezinárodní filmový festival a populární české likér Becherovka Karlovarská. Slavný výrobce skla Moser Glass se nachází v Karlových Varech. Město také dal jeho jméno slavné delikátnost Karlsbad-žloutku kandovaného v horkém sirupu. Karlovy Vary byl použit jako místo pro četné filmy.

Mezinárodní letiště Karlovy Vary se nachází v obci Vrata Olšová 6 jihovýchodně km od centra města. Vzdálenost Praha Václav Havel Airport je asi 130 km.