Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Brno

Najděte levné autopůjčovny v Brno vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Brno. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Brno

Autopůjčovna Brno
Půjčovna aut Brno

Brno se nachází jihovýchodně od České republiky, a je země je druhým největším městem s asi 380.000 obyvateli (2011).Město se nachází v regionu jižní Moravy, kde řeky Svitavy a Svratky setkání – cca. 225 km jihovýchodně od Praha.

Brno je politické, kulturní, obchodní a vědecké centrum pro region. Městská univerzita byla založena v roce 1919 a má 30.000 studentů. Kromě toho, Brno je významným obchodním centrem a má časté veletrhy (cca 50 výstav ročně).

Brno má mnoho krásných paláců a historických kostelů a řadu soch a pomníků.

Vnitřní město se skládá z úzkých uliček a historických budov – a je obklopen širokými kruhovými bulvárů. Některé populární lokality v centru města je katedrála z 1313, dominikánský klášter z 1247, jakož i na radnici z roku 1511.

Velmi populární atrakcí v Brně je Moravské zemské muzeum („Moravske Zemské Muzeum“). To je jeden z nejdůležitějších a nejstarších muzeí v České republice, a tam jsou více než 6 milionů exponátů – především v oblasti antropologie a archeologie. Mimo muzea, socha „Mercury“ z pozdní 1600.

Další dobře navštěvovaným zajímavosti ve městě patří Pevnost „Špilberk“ z 1300s, kde dnes sídlí muzeum, kapucínský klášter z roku 1600, Muzeum umění „Moravská galerie,“ Umění a zoo „Brno Zoo“ – kde si můžete prohlédnout celou řadu druhů divoké zvěře – včetně lední medvědi, tuleni, tygři a šimpanzi.

Město je letiště – Letiště Brno – se nachází 10 kilometrů východně od centra města.