Autopůjčovna Kutná Hora

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kutná Hora

Najděte levné autopůjčovny v Kutná Hora vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kutná Hora. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kutná Hora

Autopůjčovna Kutná Hora
Půjčovna aut Kutná Hora

Kutná Hora (německy: Header Berg) je město nacházející se v České republice Řeka Labe v sentralbøhmiske regionu ve středu země.Nachází se asi 70 kilometrů východně od Praha.

Od roku 1995, bylo centrum deklaroval UNESCO svět místo dědictví. Domov pro 21 064 (2009) obyvatel ve městě.

Město má své kořeny hluboko v historii s oběma nahoru a poklesů. Již v roce 1142 podal sistersienserordenen klášter tam. Kutná Hora od 1200 – 1700 je důležitý sølvgruveby, a to se vyvinulo v důsledku průmyslu v této oblasti. Na nějaký čas to bylo jedno z nejbohatších měst v Evropě. Dnes je hornické muzeum ve městě. Vzhledem k blízkosti Prahy je zvykem jít na jednodenní výlety do Kutné Hory, ale existuje několik velkých hotelů a restaurací v městečku.

Město se nachází na kopci s velkým množstvím stříbrných rud v zemi. Na rozdíl od jiných hornických měst, město bylo položit na rudy, takže všechny gruvenedgangene nachází uvnitř města. Během středověkého města provedeno několik pokusů předčí Prahu jak z hlediska slávy, bohatství a moci. Město má několik nezdarů se dobytí a požáry v 1770 vypálena velkých částí.

Italský soud od konce 1200s je nejstarší stavba. Fungovalo to tak jako hodovní síně / kurt, královské rezidence a mincí slévárnu. Další krásná budova je Santa Barbarakatedralen od 1300s je dobrým příkladem architektury høygotisk. Křižáci přinesl zemi z Jeruzaléma, a toto dělalo město přednostní hřbitov, protože to bude mít posvátnou půdu.

Nejbližší letiště je Pardibice letiště se nachází 47 km od centra města.Praha Václav Havel Airport Nachází se 97 km od centra města.