Autopůjčovna Bydhošť

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bydhošť

Najděte levné autopůjčovny v Bydhošť vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bydhošť. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bydhošť

Autopůjčovna Bydhošť
Půjčovna aut Bydhošť

Bydhošť je město nacházející se v severním Polsku, na Brda a Vistula řeky.To má populaci 363.926 (2011) obyvatel. Město bylo včleněno jako město v 1346 Casimir III velký.

Bydhošť je významným kulturním centrem v zemi, a to zejména pro hudbu. První hudební škola byla založena v roce Bydhošť v roce 1904, a od roku 1974 město mělo prestižní hudební akademii. Filharmonia Pomorska je jedním z nejlepších koncertních sálů pro klasické hudby v Evropě, částečně kvůli vynikající akustice. Opera Nova je nová opera budova, a každý rok hostí operní festival zde. Tradice divadla se datuje do roku 1600, kdy jezuitská kolej, postavil svůj vlastní divadlo.

Bydhošť je také důležitým místem pro současné evropské kultury a kulturního Mozg (také volal mozku), a to jak nahrávací studio, galerie a koncertní sál. Zejména, mnoha jazzových koncertů.

Město láká nejen kulturu, ale je významným průmyslovým a obchodním centrem s mnoha mezinárodních společností, jako je Coca Cola, chemický a elektrotechnický průmysl, stroje a zpracování potravin. Ve městě je 38 bank zastoupeny prostřednictvím sítě 116 poboček. To je také hlavní portu.

Zde je v Polsku největší park, a to je skvělé jít oba na parníku exkurze a pěší turistiku podél řeky Brda. To má oblast s názvem „Venezecia protože mnoho kanálů. Bydhošť má také mnoho historických budov, nejstarší, St Martin a Nicolaus Church, od pozdní 1400.

Bydhošť Ignacy Jan Paderewski Airport se nachází 3,5 km od centra města.