Autopůjčovna Kielce

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kielce

Najděte levné autopůjčovny v Kielce vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kielce. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kielce

Autopůjčovna Kielce
Půjčovna aut Kielce

Kielce je město v centrálním Polsku se nachází mezi Krakow a Varšavě s 204.891 obyvateli (2009).To je také hlavním městem vojvodství regionu Świętokrzyskie. Město leží na svatého Kříže hor jsou nejstarší hory na břehu řeky Silnica.

Kielce je průmyslové město s důrazem na těžký průmysl a zpracování potravin. Vápencové doly v okolí byly dlouhé ekonomický motor. Přes 900 Staré Město má mnoho atrakcí a vzrušující Gammelby kde je k dispozici inzerce z období kolem roku 1700. Nejstarší stavbou je katedrála z 1100, která byla obnovena na několika příležitostech. Chcete-li jednat se Sienkiewicza ulice vedoucí z nádraží do místa Moniuszki dobrou volbou. Na Wolnosci náměstí je dobrý výběr kaváren a restaurací.

V blízké Kielce, existuje pět různých přírodních parků a rezervací, jeden z nejpopulárnějších je Holy Cross hory stejně vhodné pro pěší turistiku. K dispozici je také klášter od 1400s, které stojí za návštěvu. V Kadzielnia přírodní rezervace je amfiteátr s kapacitou 5000 lidí, a vápenec dává jedinečný zvuk. To je známé pro své křišťálově čistou vodou.

Nejbližší velké mezinárodní letiště je John Paul II Balice Airport se nachází asi 140 km na jih, nedaleko Krakova.Warsaw Chopin Airport se nachází 175 km dále na sever.