Autopůjčovna Krakov Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Krakov Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Krakov Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Krakov Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Krakov Letiště

Autopůjčovna Krakov Letiště
Půjčovna aut Krakov Letiště

John Paul II Airport Krakov-Balice (KRK) je mezinárodní letiště sloužící Krakova v Polsku.Nachází se ve městě Balice, 11 km západně od Krakova centra – a je pojmenována po polsko-rozený papeže Jana Pavla II, který žil mnoho let v Krakově.

Krakov Airport byl dříve vojenské letiště, ale byl v roce 1964 rovněž přijala jako civilní letiště. Asi 3 miliony cestujících projde tady každý rok, takže letiště na druhé nejrušnější Polska.

K dispozici jsou dva terminály pro cestující na letišti: Terminal 1 zpracovává mezinárodní dopravy, a národní podává Terminal 2 K dispozici je zdarma kyvadlový autobus a to jak mezi oběma terminály a mezi terminály a železniční stanice.

Dopravní možnosti mezi letištěm a centrem v Krakově jsou dobré. Jeden si mohou vybrat mezi vlakem, autobusem nebo taxíkem. Pokud si chcete pronajmout auto v Krakově, několik mezinárodních výlety agenturám zastoupené na letišti – včetně Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt.

Existuje celá řada veřejných zařízení na Krakov letišti – včetně zasedací místnosti, VIP služby, bezdrátové připojení k internetu, bankomaty, pošta – a dobrý výběr obchodů, restaurací a snack barů. Letiště je také dobře přizpůsoben pro tělesně postižené.

Nejbližší hotely jsou Neohotel Airport, který se nachází jen pár kilometrů od letiště.