Autopůjčovna Lodž Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Lodž Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Lodž Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lodž Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lodž Letiště

Autopůjčovna Lodž Letiště
Půjčovna aut Lodž Letiště

Lodž Airport – nebo Lodž Wladyslaw Reymont Airport (LCJ) – je regionální letiště se nachází 6 km jihozápadně od centra města Lodž. Letiště bylo otevřeno v roce 1925 a byl jedním z nejdůležitějších Polska až do konce roku 1950. V posledních letech, dělal velké úsilí k oživení letiště, zejména pro low-cost dopravců. Letiště slouží asi. 400.000 cestujících ročně.

Lodž Airport má dva terminály: Terminal I, což je domácí terminál (rekonstruovaný v roce 1997), a Terminal II, což je mezinárodní, postavený v roce 2005. Třetí terminál je ve vývoji.

Letecké společnosti mají přímé lety z letiště Lodž jsou Jet Air ( Kodaň, Vídeň ), Ryanair ( Dublin, Edinburk, Liverpool, Londýn, Nottingham, Shannon, Stockholm, Oslo Rygge-) a Sun D’or ( Tel Aviv ).

Vzdálenost od letiště do města Lodži je krátký, a můžete si vybrat mezi shuttle, autobusem nebo taxíkem. Existuje několik mezinárodních půjčovny aut zastoupené na letišti, pokud chcete půjčit auto v Lodži. Jeden najde jako Avis, Budget, Europcar, National a Sixt jejich pobočky zde.

Veřejné prostory jsou skromné ​​na Lodži letišti, ale tam je restaurace, kavárna, duty free shop a turistická kancelář v budově terminálu.

Nejsou žádné hotely na letišti, ale výběr je dobrý a okolí Lodže.