Autopůjčovna Gdaňsk

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Gdaňsk

Najděte levné autopůjčovny v Gdaňsk vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Gdaňsk. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Gdaňsk

Autopůjčovna Gdaňsk
Půjčovna aut Gdaňsk

Gdaňsk (Němec: Danzig) se nachází v severní části Polska, konkrétně řeka Wisla, který se vlévá do Gdaňsku Bay.Samotné město má populaci přibližně 457.000 (2010), a společně s okolními městy Gdyně a Sopot, větší městská oblast s více než 1 milion obyvatel („Tri-City“).

Gdaňsku – Společně Gdyně – Polská hlavní přístav, a porty obou měst jsou spravovány jako jeden celek.

Tradiční průmyslová odvětví, jako je stavba lodí, petrochemie, chemického a potravinářského průmyslu jsou stále důležité, ale od roku 1990 tam ar prošel významnou restrukturalizací jiných odvětví, a mezi novější růstu průmyslu jsou elektrotechnický průmysl, výpočetní technika, telekomunikace, kosmetika a léčiva.

Gdaňsk diskutovali poprvé v roce 980, a byl Hanseatic v 1200s. V roce 1308 to bylo podmanil Řádu německých rytířů. Od 1300s a až do roku 1945, město je často odkazoval se na podle jeho německého jména, Danzig. Později, město bylo pod střídavým pravidlo, ale od té doby 2 Druhá světová válka byla jednou z nejvlivnějších měst v Polsku.

Gdaňsk je také důležité vzdělávací a kulturní centrum, s vysokými školami,, výzkumných ústavů, Národní muzeum, opera, zoo, atd.

Gdaňsk byl dříve známý pro jeho architektonických památek. Po velkém ničení během druhé světové války, většina z dnes přestavěn. To zahrnuje Staré Město (Stare Miasto) se svými štítovými domy od 1700 1500-a úzkými, klikatými uličkami a krásné a působivé Staré náměstí „Long Market.“ Bohatě zdobená kostel Panny Marie (postaven v letech 1343 – 1502), z velké části zničené v roce 1945, je jedním z největších v Evropě (délka 105 m, šířka 66 m, výška věže 78 m). Město má také mnoho jiných nádherné kostely. Specifické struktury jsou rovněž Krantor od 1411 s námořním muzeem a renesanční radnice v roce 1605, s jeho 82 metrů vysokou věží.

Hlavní turistickou atrakcí je také starý jeřáb „Stary Żuraw“ z 1300s, kde dnes existuje námořní muzeum.

Nejbližší letiště je Gdansk Lech Walesa Airport, který se nachází 12 km severozápadně od města.