Autopůjčovna Gdyně

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Gdyně

Najděte levné autopůjčovny v Gdyně vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Gdyně. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Gdyně

Autopůjčovna Gdyně
Půjčovna aut Gdyně

Gdyně je město v severním Polsku, který se nachází 20 km severozápadně od Gdaňsku od Gdaňsk.Město má populaci 249.139 (2011) obyvatel.

Města v Gdyni, Gdaňsku a Sopot (známé lázně) s názvem „triple město“, protože téměř překrývají a společně účet pro populaci jednoho miliónu lidí. Gdyně je jedním z nejdůležitějších přístavů polských a loděnice a zpracování ryb je důležitou součástí ekonomiky

Do roku 1924, Gdyně rybářská vesnice, ale jak to bylo postaveno až havenby po Versailleské smlouvy a po dobu byla v Polsku pouze port a námořní základna. To byl podroben velmi závažné poškození během 2 Světová válka.

Je v blízkosti moře s koupáním a vodácké jsou Gdyně velkým lákadlem. To má velký plachetnici přístav, a letních měsících je několik plachtění a regata soutěže. Každý červen rozhodl mořský festival, který přitahuje mnoho zahraničních turistů. Polský Námořní muzeum v Gdaňsk, 20 km dále na jih.Existuje několik turistických agentur, které organizují výlety potápění a kurzy, expedice k vraku v Perském zálivu, rybářské výlety a kurzy v jízdě motorový člun. Hlavní ulice Świętojańska je dobrým místem pro nákupy, stejně jako nákupní centrum Batory.

Nejbližší letiště je Gdaňsk Lech Wałęsa Airport, 26 km jiho-západně od města Gdyně.