Autopůjčovna Lehnice

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Lehnice

Najděte levné autopůjčovny v Lehnice vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lehnice. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lehnice

Autopůjčovna Lehnice
Půjčovna aut Lehnice

Lehnice je město ležící v západní Polsku na hranicích s Německem a Českou republikou se sídlem v slezském regionu.Město má populaci 104.178 (2009) obyvatel a nachází se na břehu řeky Kaczawa.

Město je známé pro jedinečné historické události, bitva Legnicia 09.04.1241. Mongolové byli o invazi do východní Evropy, a se setkal s křesťanskou armádou. Od roku 1945 do roku 1990, v době studené války, město bylo velitelství sovětských vojsk v Polsku. To mělo velký vliv na život ve městě, a to bylo rozděleno do polských a sovětských oblastí, posledně jmenovaný je často uzavřen pro veřejnost

Lehnice je znám především industrib, zejména mědi a niklu průmyslu důležité. To také má mnoho historických památek. Mezi nejzajímavější patří Piast středověkého hradu se nachází severně od starého města a Lubiąż Abbot dům, kde měď Museum. Staré město Lehnice má velkou náměstí s radnicí baroka.

Město je známé pro své parky a zahrady, a má 700 akrů zelené plochy, většinou podél břehů Kaczawa. Tarninow oblast je zvláště atraktivní.

V posledních letech, byla Lehnice často používaný jako film pro filmy jako důsledek jeho dobře zachovalé Gammelby s německou architekturou, v blízkosti Německa a nízké náklady.

Nejbližší letiště je letiště Wroclaw se nachází 75 km od centra města.