Autopůjčovna Vratislav

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Vratislav

Najděte levné autopůjčovny v Vratislav vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Vratislav. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Vratislav

Autopůjčovna Vratislav

Půjčovna aut Vratislav

Vratislav (německy: Breslau) se nachází v jihozápadním rohu Polska – a má cca. 633.000 obyvatel (2010). Oder řeka rozděluje město na dvě části, a byl v celé historii Vratislavi hlavní tepny, a také městu významný středoevropský říční přístav. V roce 2000, Vratislav slaví své 1000-leté výročí.

Wroclaw je jedním z Polska Nejdůležitější průmyslová města – včetně velká výroba osobní automobily, autobusy a železniční vozy.Mezi hlavní průmyslových skupin, které se usadili v Vratislavi, Siemens a Volvo. V opačném případě, je město známé pro své vysoké školy a univerzity, včetně Vratislav univerzita – založena v roce 1702.

Stejně jako většina ostatních polských měst bylo těžce poškozeno během Vratislav 2 Svět – zejména ve válečné sil. Několik velkých historických budov jsou přestavěny (který kopíruje z let) v poválečném období. To zahrnuje Katedrála 1100s. Nicméně, existuje několik historických budov, které bylo šetřeno během bombardování, včetně krásné kostela sv Idzis z 1230 -, která je nyní Wroclaw nejstarší přežívající stavby. Atrakcí samo o sobě je tak Domkirkeøya – původně ostrov v řece Odře, která je nyní spojen s pevninou. Kromě katedrály najdeme například město je botanická zahrada here (postaven v roce 1811).

Na jižním břehu Odry je Vratislav stará opevnění, a uvnitř nich existuje několik zachovány – a část restored – středověké stavby. Navíc, najdeme starý trh zde – kromě přestavěného Elisabeth kostela s jeho 83 metrů vysokou věží. Na hradbách jinak může zažít zvláštní vizi historického obrazu Panorama Raclawicka – původně maloval ve městě Lviv v roce 1894, ale se stěhoval do Vratislavi v roce 1945. To tvoří kruh s obvodem až o 120 m, a představují významnou historickou událost.

Populární turistické atrakce jsou Národní muzeum jinam – například mají velkou sbírku středověkého umění a architektury muzeum – s oddělením, které ukazuje rekonstrukci po válce.

Nejbližší letiště je Copernicus Vratislav Airport, který se nachází asi 10 km jihovýchodně od města.

Menu