Autopůjčovna Kozlín

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kozlín

Najděte levné autopůjčovny v Kozlín vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kozlín. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kozlín

Autopůjčovna Kozlín
Půjčovna aut Kozlín

Kozlín je největší město na Středním Pomerania a nachází se na severozápad od Polska 12 km jižně od Baltského moře.To má populaci 107.146 (2009) obyvatel. Blízká města Kamien Pomorski, Mielno a Kolobrzeg.

První historický zdroj, který zmiňuje města Greater Polsko Chronicle od 1108. Jeden z nejstarších staveb je kostel sv Maria kostel z 1300s. Pozůstatky středověkého centra zdi je zachována.

Kozlín je obklopen krásnými lesy a rezerv, včetně ptačí rezervaci v Parnowo (5 km na západ) a Lubiatowskie jezera (5 km na jih). Nejvyšší bod v Kozlín je Chelmska, která má věž na vrcholu, kde je možné vychutnat pohled. Blízkost k Baltskému moři, je důležité, a tato část moře je známé pro své krásné písečné duny, skály a širokými písečnými plážemi.

4. 03. 1945 Kozlín byl obsazený Sovětským svazem po 2. Světová válka. Podle Postupimské dohody bylo město, které bylo dříve ve Německo dal pod polskou správu a přejmenován na Kozlín.Většina německého obyvatelstva prchali nebo byli vyhnáni.

Nejbližší hlavní letiště je Štětín-Goleniów Solidarnosc Airport, 119 km od centra města Kozlín.Další hlavní letiště je Gdaňsk Lech Wałęsa Airport (GDN / EPGD), je 196 kilometrů východně od Kozlín.