Autopůjčovna Štětín Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Štětín Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Štětín Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Štětín Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Štětín Letiště

Autopůjčovna Štětín Letiště

Půjčovna aut Štětín Letiště

Štětín-Goleniów „Solidarita“ Airport (SZZ) se nachází mimo městečka Goleniów, a 45 km severovýchodně od Štětína.Je zde dobré autobusové spojení z letiště do města jako Goleniów, Karlino, ploty, Nowogard a Koszain. Štětín je hlavní letiště podávat město, a tam jsou kyvadlovou dopravu na letiště v souvislosti s příjezdu a odjezdu. Čtyři automobilky jsou uvedeny na letišti, je to Hertz, Europcar, Sixt a Avis.

Letiště bylo postaveno v roce 1956 v polovině studené války, a byl v podstatě vojenské letiště. V posledních letech byl zrekonstruován a má dobré zázemí. V roce 2011 byl 258 217passasjerer navštívil Štětín Airport, což znamená pokles oproti roku před.

Štětín Airport má charterové zájezdy do Egypta, a pravidelné lety do Londýna, Liverpoolu, Edinburghu, Dublinu, Oslu a Stavangeru.Je to nízkonákladová letecká společnost Ryanair, která slouží většiny destinací.

Letiště mají kavárna, pivnice a duty free shop. Kromě toho může poskytovat kaple, pošta, lékárna, VIP salonek, smøterom centrum a turistická kancelář. Je to hotel 1 km od letiště, je to pilota Hut Motel.

Menu