Autopůjčovna Egypt

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Egypt

Najděte levné autopůjčovny v Egypt vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Egypt. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Egypt

Autopůjčovna Egypt
Půjčovna aut Egypt

Egypt se nachází v severozápadním rohu severní Afriky – a s malou částí v Asii (Sinajský poloostrov). Populace je více než o 83 milionů EUR (2010) a země s druhým Afriky nejlidnatější. Egypt je výměra půdy pokrývá asi 1.000.000 km2, a země má společnou hranici s Libyí, Súdán, Izrael Jordánu a pásmo Gazy.Kapitál Káhira s 16 miliony obyvatel největšího města Egypta a Afriky.Další velká města Alexandrie v Egyptě, Sharm el Sheikh, Luxor, Suez a Port Said.

Hodně z Egypta je pouštní krajina, zatímco tam je na denním pořádku podél svět je nejdelší řeka – Nil – která protéká zemí, a která má své odbytiště ve Středomoří.

Egypt je bohatá na kulturní bohatství. Některé z nejstarších jsou umístěny zde. Nejznámější jsou pyramidy v Gíze -, pokud takové Navštivte slavné Sfingy a velkou Cheopsova pyramida. Také starověké chrámy v Luxoru, musí být uvedeno.

Dobrodružství jiného druhu lze získat při návštěvě oblíbeném přímořském městě Sharm el-Sheikh, která leží mezi zálivu Aqaba a Suez Bay. K dispozici je také rájem pro sportovní potápěče, kteří hledají skvělé korály a tajemných vraků.

Vzhledem k tomu, ze „arabské revoluce“ v roce 2011 by se měl řídit aktualizované bezpečnostní posouzení zahraničních věcí.

Egypt je hlavní letiště je Cairo International Airport, což je málo mil mimo hlavní město.To je také obsazeno letiště v Alexandrii a v Sharm el-Sheikh.

Populární destinace pro pronájem aut