Autopůjčovna Sharm El Sheikh

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Sharm El Sheikh

Najděte levné autopůjčovny v Sharm El Sheikh vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Sharm El Sheikh. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Sharm El Sheikh

Autopůjčovna Sharm El Sheikh Půjčovna aut Sharm El Sheikh

Egyptská města Sharm el-Šajchu se nachází na jižním cípu Sinajského poloostrova – v ústí zálivu Aqaba – a má cca. 35 000 obyvatel (2010). Město má hladký, teplé podnebí, a je proto populární celoročně destinace.

Sharm el-Sheik byla v podstatě malý, nevýznamný rybářská vesnice, ale během posledních desetiletí, je postaven silný být jedním z egyptských nejmodernější a populární turistická místa.Luxusní hotely jsou nyní seřazeni podél pobřeží Rudého moře. Mnoho hotelů se nachází v Naama Bay, jen několik kilometrů východně od centra města.Naopak, to je to, co by se dalo očekávat v muslimské zemi, tam je rušný noční život v Sharm el-Sheikhu, s mnoha klubů a restaurací, stejně jako několik kasin. Město stojí v mnoha ohledech jako moderní, západní inspirované turistické „ghetta.“

Sharm el-Sheikh je rájem pro potápěče z celého světa, především z důvodu velké, krásné korálové útesy u pobřeží. Vzhledem k tomu, existuje několik míst, jsou poměrně strmé a členité na pláži oblasti kolem města, je vybudován z velké plochy s atraktivními bazény, umělé vodopády, tobogány, vířivky, atd.

Na velmi jižním cípu poloostrova, najdeme národní park Ras Mohammed (Mohamedův hlava), kde je také velký vodní park, sloužil zejména pro děti.

Sharm el-Sheikh International Airportse nachází 18 km severovýchodně od centra města.