Autopůjčovna Káhira Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Káhira Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Káhira Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Káhira Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Káhira Letiště

Autopůjčovna Káhira Letiště
Půjčovna aut Káhira Letiště

Cairo International Airport (CAI) se nachází v Heliopolis – asi 25 km severovýchodně od centra Káhiry.To je druhé nejrušnější letiště na africkém kontinentu. V roce 2010, se servisem 16100000 cestujících. Tam jsou přímé lety odtud do mnoha měst v mnoha částech světa. Kromě kteří na toto letiště hodně charterových provoz.

Chcete-li dostat z letiště do centra Káhiry, lze použít buď dopravu, autobusovou dopravu nebo taxi. Mějte však na paměti, že to může být moudré, aby se dohodly na cenu s taxikářem v předstihu. Je také možné cestovat běžného autobusu. To by bylo nejlevnější varianta, ale autobusy jsou často přeplněné.

Několik známých mezinárodních autopůjčoven mají aut kanceláře na letišti (Avis, Sixt, Hertz, Europcar a rozpočet), ale pokud se rozhodnete pro zapůjčení auta, je důležité připravit pro provoz v místě a okolí Káhiře se může zdát docela chaotické – a přetížení je velký problém.

Vybavení na letišti v Káhiře patří přístup na internet, banky, směnárny, stůl, restaurace / kavárny, duty-free obchody a lékařské centrum.

Nejbližší ubytování je Hotel Novotel Cairo Airport, který se nachází 1 km od letiště. K dispozici je zdarma kyvadlový autobus z terminálu do hotelu.