Autopůjčovna Káhira

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Káhira

Najděte levné autopůjčovny v Káhira vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Káhira. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Káhira

Autopůjčovna Káhira
Půjčovna aut Káhira

Káhira je hlavním městem Egypta, a se svými téměř 8 milionů obyvatel (2010) Afrika je největší město.Vezmeme-li předměstí, jeho populace vzroste na asi 16 milionů. Káhira je na světě nejdelší řeka, Nil, a Egypt (a arabský svět) převzal významnou kulturní a politické centrum. Město bylo založeno velitelem v poli Gohar v 969

Cestovního ruchu je velký a významný v Káhiře, ale protože „arabské revoluce“ se koná v roce 2011, bezpečnostní situace je pod neustálým přezkumu.

Většina Cairo City Center se nachází na východním břehu Nilu, zatímco mnoho z předměstí jsou roztroušeni po celém západním břehu Jordánu. Nejstarší část města se skládá z úzkých, klikatých uliček. Zde najdete mnoho z těch nejkrásnějších staveb, včetně stovky mešit – nejstarší z období cca. 640 – 1000 nlKr. Také velká citadela, která byla zahájena v roce 1179 slavný Saladin, se nachází zde. Je třeba rovněž být krásná Muhammad Ali mešita z roku 1857.

Na východ od starého města je Cairo hlavní turistickou atrakcí – „Mrtvé město“ – kde jsme, mimo jiné Starověkých kalifi hroby, zatímco v novém předměstí Heliopolis jsou zachovány ruiny od starověku.

„Stará Káhira“ (Misr al-Qadīmah), který se nachází jižně od hlavního města, je také stojí za návštěvu. Zde jsou oblasti hlavní atrakce křesťané – včetně Koptské muzeum a dvě koptské kostely v 500 let.

Cairo International Airport– Almaza se nachází 25 km severovýchodně od centra města.