Autopůjčovna Štětín

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Štětín

Najděte levné autopůjčovny v Štětín vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Štětín. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Štětín

Autopůjčovna Štětín
Půjčovna aut Štětín

Štětín je jedním z nejstarších a největších měst v Polsku s počtem obyvatel 407.811 (2011) obyvatelé nachází v severní Polsku na hranicích s Německem.Centrum zahrnuje obě strany řeky Odry, a také na několika ostrovech.

Jeden z jeho atrakcí je staré město s kavárnami, restauracemi a obchody. Staré město byl rekonstruován v roce pozdní 1990, a mnoho nových budov jsou rekonstrukce budov, které byly zničeny během druhé světové války. Po válce, to bylo jisté, zda by mělo město být součástí Německa, nebo by mělo být začleněno do Polska, ale to bylo v roce 1946 rozhodl, že by bylo polské.

Je významným kulturním centrem s muzei mnoha divadel, koncertů a koncertních sálech. Rodiny s dětmi ocení více než výlet do loutkového divadla Pleciuga, a pro ty, kteří mají rádi zámky a starobylé budovy Dóžecí palác místo. Má také několik chrámů a kostelů, jeden z nich je sv Jacobs katedrála

Město má hojnost zeleně: parky a aleje a stromořadí stromů vysazených uprostřed pole k oddělení polí dopravy (kde se často tramvajové tratě jsou stanoveny). Skutečnost, že se podobá Paříž přirozené vysvětlení.To bylo přestavěno v roce 1880 podle návrhu Georges-Eugène Haussmann, který přepracované Paříž pod Napoleonem III.

Loďařský průmysl je důležité, a tady je Stocznia Szczecińska, která je v Polsku největším. Má odvětví rybolovu a ocelárna. Přístav je jedním z největších v Polsku.

„Solidarita“ Štětín Goleniów Airport se nachází 45 km severovýchodně od města.