Autopůjčovna Katovice

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Katovice

Najděte levné autopůjčovny v Katovice vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Katovice. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Katovice

Autopůjčovna Katovice
Půjčovna aut Katovice

Katovice (německy: Kattowitz) na jih Polska, v kraji – a je město asi 320.000 obyvatel (2010).Leží v rozsáhlejší městskou oblast – celková pobyt asi 3,5 milionu lidí. Katovice je v první řadě důležité průmyslové město – ale je také oblast nesporným centrem kultury a vzdělání.

Katovice byl založen kolem roku 1600, ale neuvedl až do roku 1865. Německý vliv v Katovicích jsou historicky významné, ale od roku 1921, město patřilo k Polsku – i když většina obyvatel v té době dával přednost být „německá“.

Existuje celá řada významných kulturních institucí v Katovicích – včetně několika divadel a muzeí. Hodně z města kultury se věnuje Slezské tradici. Město je hlavní divadlo (založena 1907) je Slezské divadlo – zatímco největší a nejslavnější muzea je Slezské zemské muzeum. Ta je umístěna ve starší, impozantní budově hotelu – a domů počet etnologických a archeologických objektů – kromě velkého počtu slezské umělecká díla.

Mezi dalšími muzei musí především zajímavé muzeum polského scénografie zmínil.

Katovice centrální kostel, chrám Krista, je relativně nový – postaven v letech 1927-1955 v klasicistním stylu. Vedle něj je nádherný starý Arcibiskupský palác v krásném parku. Parker je jinak mnoho Katovice – a největší a nejpopulárnější je Wojewódzki kulturní a rekreační park, jako je obsahuje zoo, planetárium, vodní park a zábavní park.

Nejbližší letiště je Katovice Airport, který se nachází 40 km severně od města.