Autopůjčovna Poznaň

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Poznaň

Najděte levné autopůjčovny v Poznaň vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Poznaň. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Poznaň

Autopůjčovna Poznaň
Půjčovna aut Poznaň

Poznaň je město asi 560.000 obyvatel (2008), který se nachází na řece Warta v centru Polska – zhruba v polovině mezi Varšavě a Berlíně.Poznaň je jedním z nejdůležitějších polských průmyslových měst – a to také má velký význam jako obchodní, kulturní a vzdělávací centrum. Zde je příklad včetně slavného Univerzity Adama Mickiewicze, která má více než 130.000 studentů.

Poznaň je jedním z nejstarších měst v Polsku, a to bylo na vrcholu své moci – včetně jako první sídlo – v 1200s. Centrum ležel na pravém břehu. Nakonec, novější, německé město postavené na levém břehu – a tady bylo centrem moci v 1500s, pod Poznani další rozkvětu. V roce 1793 město dostalo pod pruskou vládou, ale od roku 1919 patřil do Polska. Stejně jako mnoho dalších polských měst, Poznaň silně zničen během 2. Druhá světová válka – ale byl v prvních poválečných letech zcela přestavěn.

Mnoho atrakcí Poznani se nachází na Starém Městě. Zde je staré středověké náměstí s radnicí z 1300s s jeho aktuální průčelí je z roku 1500.

Staré město jsme také Gorka Palace, komplex budov z 1500s, jako Domy na města Archeologické muzeum. Podle jiných kulturních institucí, jsou následující zmínil: Ohromující Raczynski knihovna z roku 1800, speciální muzeum hudebních nástrojů, Starý královský palác (který nyní ubytuje muzeum umění) a Zamek Cesarski – palác slavnostně otevřen v roce 1910 pro německý císař Wilhelm II. V současné době slouží jako kulturní a historické muzeum.

Poznaň je nejslavnější stavbou je impozantní svatého Petra a svatého Pavla Bazilika, která je nejstarší v Polsku, katedrála (začala již v 900s).

Jinak Poznaň známo, že bude hostit dvě nejpopulárnějších polských kulturních akcí – roční Malta festivalu Divadelní a Henryk Wieniawski Mezinárodní houslová soutěž, která se konala každých pět let.

Nejbližší letiště je Henryk Wieniawski Airport, který se nachází 7 km západně od centra města.