Autopůjčovna Białystok

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Białystok

Najděte levné autopůjčovny v Białystok vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Białystok. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Białystok

Autopůjčovna Białystok
Půjčovna aut Białystok

Białystok je největší město v severovýchodní Polsku a hlavní město regionu vojvodství Podlasie nedaleko hranic s Běloruskem.Nachází se na břehu řeky Biala obyvatel je 294399 (2009) obyvatel.

Město je známo, že místem setkání různých náboženství, etnických skupin a nacionalisty. Etnické a jazykové rozmanitosti byl důvod, proč Ludwik Zamenhof, který se narodil v Bialystoku začal pracovat na vývoji univerzální jazyk esperanto.

Před 2 Druhá světová válka, o 40 procent populace Židů. 27. 06. 1941 byla dobyta Białystok Německo, když napadl Sovětský svaz. 56000 Židé byli uvězněni v ghettu, které bylo zničeno během srpna 1943

V oblasti je mnoho skvělých parků, jen pár kilometrů dál je Knyszyńska který je chráněnou les s vířivou Suprasl. Další z těch, Białowieski národní park, bizoni jsou doma a je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V narwianski národním parku mohou zažít mnoho vzácných ptačích druhů.

Město má mnoho ulic s historickými budovami a obchůdky a útulnými kavárnami. Nejdůležitější historické budovy jsou Branickis palác, radnice a velké množství kostelů, jeden z nich je kostel Panny Marie. Největší muzeum je Podlaskie muzeum kromě obrazů a uměleckých archeologické, sochařství a dějiny oddělení.

Białystok-Krywlany Airport je nejbližším letištěm a žádný pravidelný servis. Nejbližší mezinárodní letiště je Warsaw Chopin Airport je 174 km od Bialystock.