Autopůjčovna Bělorusko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bělorusko

Najděte levné autopůjčovny v Bělorusko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bělorusko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bělorusko

Autopůjčovna Bělorusko
Půjčovna aut Bělorusko

Bělorusko je vnitrozemský stát, který hraničí s Polskemna západ, Litvy a Lotyšska na severozápad, Rusko na severu a východě a Ukrajinou na jihu.Hlavním městem je Minsk.Domov pro 9457500 (2012) obyvatel.

Bělorusko je nízko položená země bez přírodních hranic se sousedními zeměmi a krajina se skládá převážně z nízkých kopců a pahorků. Téměř třetina země je pokryta hustými lesy, a země je nejvyšší hora, Dzyarzynskaya Hara, roste jen 346 m nad mořem. Na jihu, země je vlhká s mnoha močály, řeky, a kolem 11 000 jezer.

V roce 1919 část Bělorusku Sovětského svazu, a vyvinul po druhé světové válce, aby se stal jedním z hlavních průmyslových center Sovětského svazu. Během druhé světové války, země byla obsazena Německo, a ztratil více než třetina populace.Od roku 1994 byla země ovládána Alexandra Lukašenka. Země byla odkazoval se na jako poslední sovětské vlády a prezidenta Lukašenka jako posledního evropského diktátora. Bělorusko je proto velmi izolované země v Evropě.

Národní bezpečnostní služba KGB udržuje politickou opozici pod kontrolou, demonstrace proti vládě, ilegální. Rusko kritizoval za závažné porušování lidských práv, a je jedinou zemí v Evropě, kde trest smrti je legální. To se vyznačuje vysokým korupce a nezaměstnanosti. Pětina země byla silně kontaminována, když jaderný reaktor v Černobylu v sousedním Ukrajině vybuchl v roce 1986. Bělorusko se potýká s vážnými problémy životního prostředí po rozsáhlé emise z doby Sovětského svazu.

Bělorusko má stále hodně těžkého průmyslu operoval jako za sovětských časů, s velkými děly a výrobě strojů. Více než 80 procent ekonomické aktivity v Bělorusku je vlastněna a řízena státem. Zemědělský sektor je dobře vyvinutá.

Existuje několik tradičních turistických atrakcí v Bělorusku, a člověk musí mít vízum k návštěvě země. Většina turistů navštíví kapitálové Minsk na několik dní, kde je možné vychutnat čisté ulice, „Zákon a pořádek“ a architektura od sovětských dobách.

Minsk National Airport je největší letiště v Bělorusku, který se nachází 42 km východně od Minsku.

Populární destinace pro pronájem aut