Autopůjčovna Rusko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Rusko

Najděte levné autopůjčovny v Rusko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Rusko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Rusko

Autopůjčovna Rusko
Půjčovna aut Rusko

Rusko je částečně v Evropě a částečně v Asii – a díky zhruba 17.000.000 km ² největší země světa. Také s ohledem na populaci mezi velikány. Celé 142000000 lidí žije v této obrovské zemi. Rusko má společnou hranici s Norsko, Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Bělorusko, Ukrajina, Gruzie, Ázerbájdžán, Kazachstán, lidová republika z Číny, Mongolsko, Severní Korea, Litva a Polsko.

Ruský kapitál, Moskva, který se nachází v centru evropské části.S počtem obyvatel 10,5 milionu, to je jeden z největších světových nejlidnatějších měst. Rusko má více než tucet milionů města – z nichž největší jsou St Petersburg a Novosibirsk.

V západní části Ruska vládne jak z hlediska počtu obyvatel a hospodářství. Oblast je charakterizována zvlněné nížiny, zatímco oblasti východně od pohoří Ural – Sibiř je hodně – daleko tenčí obydlený a se silnými prvky stepi, tundry a poušť lesní (tajga).Existuje mnoho velkých řek, které běží přes Rusko. Nejdelší v evropské části, je Volha a Don, zatímco Ob, Jenisej a Lena jsou mezi nejdůležitější v asijské části.

Ve velkých ruských městech, zejména Moskvy a Petrohradu, tam byl tradičně bohatý kulturní život, a to zejména v oblasti umění, jako jsou divadla, baletu a opery – a tak je to stále. Také cirkus je důležitou součástí ruské tradiční kultury. Zkušenost velmi zvláštní, téměř mýtická, umění, které přitahuje pozornost mnoha turistů, výlet s Trans-sibiřská železnice (otevřen v roce 1905) z Moskvy, přes Sibiř do Vladivostoku. Cesta trvá devět dní.

Ruské tři největší letiště se nachází v Moskvě.Z těchto Domodedovo International Airport nejvyšší.Jinak také Pulkovo Airport v Petrohradě jeden z národa je nejzaměstnanější.

Populární destinace pro pronájem aut