Autopůjčovna St. Petersburg

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut St. Petersburg

Najděte levné autopůjčovny v St. Petersburg vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v St. Petersburg. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

St. Petersburg

Autopůjčovna St. Petersburg

Půjčovna aut St. Petersburg

St Petersburg je ruská druhé největší město. To je na západě země, kde se řeka Něva se vlévá do zálivu, a má 4.880.000 obyvatel (2010). St Petersburg byl založen cara Petra Velikého v roce 1703, a byl kapitál Rusko v období 1712-1918.V letech 1914-1924, město bylo známé jako Petrohradu – Leningrad a 1924-1991.

St Petersburg je jedním z nejdůležitějších přístavů v Rusku. Kromě umístění Finského zálivu, to je také spojeno na bílé moře přes Ladožské jezero a Kvitsjøkanalen – a Moskva prostřednictvím Volga-Baltské kanál.

St Petersburg má řadu módních památek nabídnout. Nejznámější z nich je obrovský komplex Hermitage, jako je patří slavný Zimní palác od 1750s. Zde najdeme jednu z největších a nejstarších muzeí umění – pokud takové můžete vidět díla Michelangelo, Leonardo da Vinci, Rembrandta, Van Gogha a Picassa.

Mezi další historické památky, jsou následující zmínil: Peter-Paul pevnost, která byla založena v roce 1703 (při bsyen) – který obsahuje historické muzeum a Peter-Paul Katedrála Alexandra Něvského klášter (1710), Vzkříšení Church (1881) s jeho charakteristikou cibule kopule a Kazan Cathedral (postaven v časném 1800s po vzoru svatého Petra v Římě ).

Kazan katedrála v průvodu ulici St Petersburg, Nevsky Prospekt. Jedná se o 25 stop široká a čtyři kilometry dlouhá boulevard, která se táhne od Aleksandr Nevsky kláštera na centrální Palácové náměstí do kláštera Aleksandr Nevsky. Zde jsou hotely a restaurace v řadě, kromě několika velkých nákupních center.

St Petersburg je krásné město, a centrální oblast – což zahrnuje také několik nádherné mosty a kanály – UNESCO World Heritage Site.

Nejbližší letiště je Mezinárodní letiště Pulkovo, který se nachází 22 km jižně od Petrohradu.

Menu