Autopůjčovna Moskva

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Moskva

Najděte levné autopůjčovny v Moskva vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Moskva. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Moskva

Autopůjčovna Moskva
Půjčovna aut Moskva

Moskva je hlavním městem Ruska a Evropy největší město s 11,6 milionu obyvatel v metropolitní oblasti (2012).Moskva se nachází zhruba v evropské části Ruska na řeky Moskvy.

Město je přední ruská průmyslové, finanční a obchodní město a země je hlavní dopravní rozbočovač. Kromě toho, Moskva je země vědecké a kulturní centrum a má více než 80 vysokých škol a univerzit – včetně Moskevské univerzitě od roku 1755.

Město má mnoho muzeí a uměleckých sbírek. Nejlépe známý je galerie Treťjakov s velkou sbírkou ruského umění z různých časových období, Puškinovo muzeum – s exponáty z klasického a moderního umění, stejně jako v Moskvě historické muzeum.

Moskva je světově proslulé svou architekturou, a město je historické centrum, najdeme „Kreml“ se stěnami a pevností z 1400s s 19 věžemi. Uvnitř jsou stěny jako Carové korunovace katedrála „Uspenski“ od 1479, Blagovesjtsjens katedrála z 1489 a řada dalších kostelů, katedrál a paláců.

Na východ od Kremlu „Krasnaja Ploschad“ nebo „Rudé náměstí“ – staré náměstí v sovětském období byl použit k velkým politickým shromáždění a vojenské přehlídky.Zde také najdete Leni Mauzoleum – jeden z města nejnavštěvovanějších atrakcí a chrámu Vasila Blaženého z 1550 let – což je ruská nejslavnější kostel s devíti barevnými klenutých věží.

Jiné populární turistické atrakce v Moskvě patří koncertní sál „Tsjajkovskijhallen“, Bolshoi Theatre, Malyjteatret, státní cirkus a loutkové.

4 km západně od Kremlu v Moskvě je „Moscow City“ – s domy, kanceláře, obchody a zábavní park.

Moskva má pět letišť – toho 2 z nich jsou mezinárodní. Hlavní letiště (a národa) je Moscow Domodedovo International Airport, který se nachází 42 km jihovýchodně od centra města.