Autopůjčovna Moskva Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Moskva Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Moskva Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Moskva Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Moskva Letiště

Autopůjčovna Moskva Letiště

Půjčovna aut Moskva Letiště

Moscow Domodedovo International Airport (DME) je ruská Hlavní letiště, a nejmodernějším v zemi.Letiště je také jeden z Evropy je nejzaměstnanější, slouží asi 22 milionů cestujících ročně (2011).

Moscow Domodedovo Airport se nachází 42 km jihovýchodně od Moskvy centra.

Letiště bylo otevřeno v roce 1964 a má dvě odbavovací haly. 3 Terminál je ve výstavbě, a když je otevřel, by letiště zvládnout 35000000 cestujících ročně.

Tolik jako 77 letecké společnosti mají přímé lety z Moskva Domodedovo letiště na téměř 241 domácích i mezinárodních destinací.

Existuje celá řada zařízení na letišti, včetně velmi dobrý výběr obchodů, restaurací, kaváren a barů. Kromě toho, novinový stánek, bezdrátový přístup k internetu, ATM, směnárna pult, informační přepážku, cestování, kouření, zdravotní středisko, lékárna, VIP Lounge, kaple a mešity. Letiště je také dobře přizpůsoben pro tělesně postižené.

Nejbližší hotely jsou Domodedovo Airport Hotel, který se nachází 1 km od budovy terminálu. Existují kyvadlové autobusy mezi letištěm a hotelem.

Chcete-li získat z letiště do centra Moskvy, můžeme použít rychlík, vlakem, autobusem nebo taxíkem. Pokud si chcete pronajmout auto v Moskvě, má řadu mezinárodních kanceláří Autopůjčovny na letišti – včetně Hertz, Sixt, Avis a Europcar.

Menu