Autopůjčovna Minsk

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Minsk

Najděte levné autopůjčovny v Minsk vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Minsk. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Minsk

Autopůjčovna Minsk
Půjčovna aut Minsk

Minsk je hlavním městem nezávislého Běloruské republiky. Město má omlag1, 9000000 (2012), a je situován na vyvýšenině v centrální části země. Svislatj řeka protéká městem. Minsk byl poprvé zmíněn v historických záznamech v 1067. Město bylo ve změně kontroly, až se stal hlavním městem sovětské Běloruské republiky v roce 1919.

Minsk, země kulturním a průmyslovým centrem (a brána), byl téměř zničili během 2 Světová válka. Omlazený Město se vyznačuje sovětské architektury z roku 1950 – a 1960. Kolem centra je propojená soustava parků, podél řeky, tato část města bukolický pocit léto. Obytné a průmyslové oblasti jsou organizovány v kruzích kolem centra. Průmysl zahrnuje automobilový průmysl, traktor a zpracování potravin.

Minsk má řadu atrakcí nabídnout – včetně opera a divadla. Tam je také několik zajímavých kostelů a veřejných budov ve městě, a dobrý výběr muzeí. Především z nich je Národní muzeum historie a kultury. Získáte velmi dobrý přehled hlavních událostí ve městě a jeho historii. Národní muzeum umění (s artefakty od 1600 až po současnost) a War Museum také stojí za návštěvu.

Hlavní ulice v Minsku nazývá „Praspekt Skaryny“ a je živý promenáda s velkým nakupování. V opačném případě byste měli vyrazit do zrekonstruovaných čtvrtletí na východ od řeky Svislatj, což je dnes, s přibližnou 1600-století architektury. To je také dobrý výběr útulných kaváren, barů, restaurací a obchodů se suvenýry.

Město je letiště – Minsk International Airport – se nachází 42 mil na východ od centra města.