Autopůjčovna Lublin

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Lublin

Najděte levné autopůjčovny v Lublin vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lublin. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lublin

Autopůjčovna Lublin
Půjčovna aut Lublin

Lublin je asi. 160 km jižně od hlavního města Polska, Varšavě, a má přibližně 350.000 obyvatel (2008).Město je také centrem obchodu a vzdělání, a slavný Marie Curie University je tady.

Město Lublin byl poprvé zmíněn v roce 1200s – a měl jeho rozkvět v 1500s, protože jeho strategického umístění mezi Krakow (bývalý polský kapitál) a Vilniusu (hlavní město Litvy ).To mělo pak multi-kulturní charakter, a byl významným centrem jak pro judaismus a křesťanské reformace hnutí. Podle 2 Druhá světová válka byla jednou z nejhorších nacistických koncentračních táborů Majdanek – – postavený přímo u města. Během války, židovská populace Lublin snížil z více než 42.000 na zhruba 4500 – nepředstavitelné tragédii.

Mnoho z Lublin památek vikstigste jsou v docházkové vzdálenosti od sebe v centru města. To zahrnuje starý Lublin Castle Středověký (obnovena v roce 1800) a kaple Nejsvětější Trojice z 1300s. V kapli se nachází jedinečná byzantské nástěnné malby z počátku 1400s, a některé novější umělecká díla. V blízkosti města Staroměstském náměstí, kde mají odkryté základy starého 1300-století, kostel (St. Michael Church). Existuje také řada zajímavých kostelů v Lublinu.

Historické centrum je jinak více starých dochovaných městských bran a nádherně – a slouží jako symbol Lublin.

Mezi města je mnoho muzeí a památek jsou propojené až 2. Světová válka. To platí především pro Majdanek, který dokumentuje zvěrstva koncentračních táborů -, ale také Gestapo Museum (také známý jako mučedník Museum).

Lublin je jmenována Evropským hlavním městem kultury v roce 2016, a před tím na trh řady plánovaných akcí zanechat své stopy na panoráma města.

Lublin je také nákupní městečko, kde jeden z historického centra města najdete mnoho malých specializovaných obchodů prodávající suvenýry a místní speciality. Kromě toho může být uvedeno, že na okraji města je několik velkých nákupních center.

Lublin se nachází mezi dvěma mezinárodními letišti: Warsaw Airport je asi. 160 km severozápadně od města, zatímco Rzeszow Airport je podobná vzdálenost jižně od Lublinu.