Autopůjčovna Olkusz

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Olkusz

Najděte levné autopůjčovny v Olkusz vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Olkusz. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Olkusz

Autopůjčovna Olkusz
Půjčovna aut Olkusz

Olkusz je město v jižním Polsku nedaleko od hranic s Českou republikou a Slovenskem, asi 30 kilometrů severozápadně od Krakova.To má 37.552 obyvatel (2006) a je hlavním městem regionu Olkusz.

První písemný doklad s odkazem na města je od 1299. Město bylo původně řízen občanů německého původu, a obyvatelé byli většinou bohatí, protože blygruver oblasti. Také stříbro se nachází zde.

Město leží na řece Baba další Krakowsko-Częstochowska vrchoviny. Asi 40 kilometrů západně od města je město Częstochowa navštěvovaný kolem pěti milionů turistů a poutníků ročně. Pilgrim je Black Madonna Częstochowa, také volal Black Maria, držel v kláštera Jasna Góra ve městě a provést mnoho zázraků.

V blízkosti Krakova, jednoho z nejnavštěvovanějších měst v Polsku, je také centrální Olkusz.

Jeden z nejslavnějších obrazů na světě, které se používají jako ilustrace holocaustu krutostí rabiho Moše Dajan v Hagerman, soudce v Olkusz, přičemž z legrace a zneužití německých vojáků. Obraz byl později identifikován lidí, kteří přežili válku a datováno do 31. v červenci 1940, také volal „krev ve středu v Olkusz»

Nejbližší hlavní letiště je John Paul II International Airport Krakov-Balice, 39 km od centra města Olkusz, Polsko.Další hlavní letiště je Mezinárodní letiště Katovice, 51 km.