Autopůjčovna Olštýn

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Olštýn

Najděte levné autopůjčovny v Olštýn vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Olštýn. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Olštýn

Autopůjčovna Olštýn
Půjčovna aut Olštýn

Olštýn je město na řece Lyna severovýchodním Polsku se nachází asi 170 kilometrů severně od Varšavy.Populace je 175.420 (2011) obyvatel.

Město vyrostlo kolem německého zámku, rytířský, Ordensburg od 1347, který je nyní muzeum a jedním z hlavních turistických atrakcí a slavných značek. Olštýn je okouzlující Gammelby s romantickými uličkami s restauracemi a kavárnami a malé rašeliny. Mezi historickými budovami jsou radnice je z roku 1500, Jeruzalém kaple z roku 1565, a St James Cathedral.

Největší muzeum je muzeum Wami a Mazury, který mimo jiné je známý pro své karty sbírek vánoční. Ostatní muzea, přírodní a sportovní muzeum. Město má významnou volejbalový tým, který vedl k několika mistrovských AZS UWM Olštýn

Město se nachází v oblasti s mnoha jezery, lesy a pláně, tam je 15 jezer uvnitř administrativních hranic města. To znamená, že existují velké procházky po městě a hlavní rekreační oblasti s více parků, soch a chráněných lesů buku, dubu, javoru a vápenných-uličkami.

Michelin pneumatiky továrna je největším zaměstnavatelem v regionu. Jiné významné průmysly jsou zpracování potravin a výroba nábytku.

Nejbližší hlavní letiště je Khrabrovo letiště, asi 150 km od centra města. Další hlavní letiště se nachází pouhých několika hodin jízdy od hotelu, je Gdaňsk Lech Wałęsa Airport a Warsaw Chopin Airport.