Autopůjčovna Chořov

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Chořov

Najděte levné autopůjčovny v Chořov vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Chořov. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Chořov

Autopůjčovna Chořov
Půjčovna aut Chořov

Chořov je město v hornoslezské nachází v jiho-západní Polska nedaleko od hranic s Českou republikou a Slovinsko.Město má populaci 113.162 (2009) obyvatel.

Město je známo, že je důležité průmyslové město. To bylo jedním z nejdůležitějších měst v čem byl nazýván průmyslová oblast. To byl největší polský hospodářský prostor s rozsáhlým průmyslem těžby uhlí, oceli, chemický, zpracovatelský průmysl a energetika.

Vzhledem k tomu, environmentálních problémů a nedostatku investic je mnohem těžký průmysl byl uzavřen v průběhu posledních 20 let. Ostatní byly rekonstruovány. Dnes, obchodní a servisní průmysl je rostoucí část ekonomiky.

Slezská Kultura a rekreační plocha je velká oblast, která je jak vhodný pro rekreaci a má několik atrakcí. Je to vlastně pokrývá asi 30% půdy je na 620 akrů a je největší park svého druhu v Evropě. V parku se nachází poskytovatel pro všechny chutě a věkových kategorií. Zde Slezsko zoo a velký stadion jak pro sportovní a kulturní akce. K dispozici jsou také tenisové kurty, centrum vodních sportů, růžová zahrada, planetárium, galerie a hotelový komplex mm.

Nejbližší hlavní letiště je Mezinárodní letiště Katovice Nachází se 27 km od centra města.Další hlavní letiště v okolí se nachází John Paul II International Airport Krakov-Balice 71 km od Chorzow.