Autopůjčovna Dortmund

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Dortmund

Najděte levné autopůjčovny v Dortmund vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Dortmund. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Dortmund

Autopůjčovna Dortmund
Půjčovna aut Dortmund

Dortmund se nachází západně od Německa – v zemi Severní Porýní-Vestfálsko – konkrétně ve východní části Porúří.Město má necelých 600.000 obyvatel (2010), a je největším evropským přístavem kanál. Dortmund-Ems Canal je „hlavní tepnou“.

Dortmund byl poprvé zmíněn v písemných pramenech v roce 880 To je pak odkazoval se na jako důležitý obchodování – a později ve středověku Dortmund důležitý člen Hanseatic ligy. Kromě toho, že důležitým průmyslovým městem (se zvláštním důrazem na elektrotechnickou výrobu) Dortmund je známý pro jeho mnoho pivovaru.

Dortmund byl těžce poškozen bombardováním spojenců během druhé světové války ale některé nejvýznamnějších historických budov byla následně přestavěna. To zahrnuje Čt. 1200 Century kostely Reinoldikirche a Mariakirche.

Po 2 Druhá světová válka byla uvedena v několika monumentálních staveb, včetně Opernhaus od 1958 Westfalen Halle v roce 1952, jeden z největších evropských konferenčních center. Slavný orientační bod v Bonnu je jinak televizní věž Florianturm. Fotbal závislí bude pravděpodobně trvat arena „Signal Iduna Park“ návštěvu – domov slavného fotbalového týmu Borussia Dortmund.

Dortmund je také známý pro jeho mnoho velkých parků, jeden z největších – Vestfálsko Park – se rozkládá na ploše 700 celou dobu. Město je botanická zahrada je také populární turistická atrakce, jako je zoo.

Nejbližší letiště je Dortmund Airport, který se nachází 14 km východně od centra města.