Autopůjčovna Friedrichshafen

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Friedrichshafen

Najděte levné autopůjčovny v Friedrichshafen vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Friedrichshafen. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Friedrichshafen

Autopůjčovna Friedrichshafen

Půjčovna aut Friedrichshafen

Friedrichshafen se nachází na severní straně Bodamského jezera ve státě Baden-Württemberg v jižním Německu poblíž hranic s Švýcarskem a Rakouskem.Friedrichshafen má populaci 59 286 (2011) obyvatel.

Přibližně dvě třetiny města byla zničena během 2. světové války. Nejzávažnější bombardovat se konalo dne 28. dubna 1944, a zničil většinu samém centru starého města.

Friedrichshafen byl dříve znám jako rodné město společnosti vzducholodě Zeppelin a Dornier Flugzeugwerke. V roce 1899 začal hrabě Ferdinand von Zeppelin zahájila výstavbu svého prvního dirigible balón a rok po létání balónem třikrát po Bodensee. To bylo pak založil společnost pro rozvoj technologií, a v roce 1908 armáda mohla koupit hotovému Vzducholoď Z3

Tam je muzeum u Bodamského jezera, kde je možné dozvědět se o historii držitelů zeppelin. V posledních letech, řada malých vzducholodí Zeppelin (Zeppelin NT), které byly postaveny s využitím moderních technologií, a ty mohou být rezervovány pro výlety. Dornier Museum na letišti je další muzeum věnované letectví a jeho historie.

Každý rok, město je letecká soutěž, kde poslední evropský letoun se účastní.

Na túru nebo na kole po promenádě u Bodamského jezera je populární aktivita ve Friedrichshafenu. Graf-Zeppelin-Haus Cultural Center se stala oblíbenou lokalitou pro kongresy, konference a další akce.

Friedrichshafen Airport se nachází 3 km severně od města.

Menu